33.8 C
Скопје
14:39 - 24 јуни, 2024

БИ ГИ ПРОДАЛЕ ЛИ ЗА ТОЛКАВА СУМА? Колку чини разоткривањето на Беквалац и Карлеуша?

Продукцијата на реалното шоу „Парови“ е подготвена да им исплати по 100.000 евра на Лука Лазукиќ и Огњен Врањеш, дознава српски „Курир“.

Намерата на организаторите е јавно да бидат разоткриени и највалканите детали за овие две музички ѕвезди. Тие се подготвени, ако е потребно, да платат и многу повеќе и да ѝ го понудат на публиката точно она што го бара – сочни информации за двете можеби најпопуларни пејачки во Србија и целиот Балкан.

За потсетување, разводот и насилството на Лука Лазукиќ и Наташа Беквалац, како и љубовниот триаголник меѓу Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ и Огњен Врањеш беа најактуелните теми од балканската естрада минатата и оваа година.

Продукцијата смета дека токму овие двајца учесници може да понудат шоу што ќе биде интересно за јавноста и со тоа ќе се задржи гледаноста на „Парови“.

Слични објави

(Видео) Рада Манојловиќ се мачи да го собере бакшишот: Пејачката ги редеше парите на чинија

Еспресо

(Видео+фото) Болната Селин Дион дојде на концертот на хрватскиот музичар Стјепан Хаусер, а тој ѝ посвети специјална песна

Еспресо

Бен Афлек за првпат проговори за кризата со Џенифер Лопез: „Особено ги погодува моите деца…“

еспресо

Депресивна изјава на Јелена Карлеуша: „Можеби еден ден само нема да се појавам…“

еспресо

(Фото) Џенифер Лопез на одмор во Италија, но без Бен Афлек: Згодна и не е сама!

еспресо

Нови шокантни детали за смртта на Метју Пери: Полицијата испитува славна жена под сомнеж за поврзаност со случајот

еспресо
Се вчитува....