Tag : апсење

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Се огласи Сораја по нејзиното апсење: Се е во ред, не претерувајте! (ФОТО)

Еспресо
Црногоската старлета Сораја Вучелиќ – Масони (34) вчера беше уапсена во Жаљак во Црна Гора, поради тоа што не постапувала според здравствените прописи на таа...
Лајфстајл Сцена

ПОЛИЦИЈАТА ЈА АПСИ КАРЛЕУША?! Се плаши дека допрва ќе пука срам од аферата со Врањеш

Igor
Јелена Карлеуша на секој начин избегнува да се појавува на судењата со наводно поранешниот љубовник Огњен Врањеш, бидејќи се надева дека тој ќе се откаже...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian