20.8 C
Скопје
23:27 - 26 септември, 2023

ПОЛИЦИЈАТА ЈА АПСИ КАРЛЕУША?! Се плаши дека допрва ќе пука срам од аферата со Врањеш

Јелена Карлеуша на секој начин избегнува да се појавува на судењата со наводно поранешниот љубовник Огњен Врањеш, бидејќи се надева дека тој ќе се откаже од тужбата.

На претходните рочишта таа не се појавуваше бидејќи не беа поминати 40 денови од смртта на нејзината мајка. Но, се чини и дека нејзе не ѝ е грижа како ќе тече спорот, туку ја интересира само тој да ја повлече тужбата.

Таа сака оваа агонија што побрзо да заврши, поради тоа што лесно може да стигне до нејзините деца, бидејќи веќе предолго време е медиумски експлоатирана.

Следното рочиште е закажано за 31 мај и доколку пак не се појави, следува приведување.

 

Бонус видео:

Слични објави

„Многу сум среќна што можам да се поврзам со овој рај на земјата“-Џорџина го честита националниот ден на Саудиска Арабија

еспресо

(Видео) Тејлор Свифт го прошета новиот дечко, новинарот што ги сними остана без зборови

еспресо

ЕУ го повика Илон Маск да ги почитува законите, неговата социјална мрежа е најголемиот извор на лажни вести

еспресо

На Шакира ѝ се заканува затворска казна до осум години, затаила над 14 милиони евра данок

еспресо

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо
Се вчитува....