Прва средба помеѓу Душко Тошиќ и Огнен Врањеш по се*с скандалот: Се гледале во очи и … (ФОТО)

Душко Тошиќ и Огнен Вранеш се сретнаа првпат по порно-аферата која го потресе Балканот, каде главни актери беше токму босанскиот фудбалер и Јелена Карлеуша.

Шок-средбата се случила на стадионот на Партизан, каде двајцата фудбалери дојдоа да го пратат дербито помеѓу Црвена Ѕвезда и Партизан.

– Душко дојде со помлата ќерка Ника и се смести во прв во ложата. Друштво му правеа негови пријатели и може да се каже дека беа добро расположени. По 15 минути на само две ложи од неговата се појави Огњен Вранеш со пријателите. Буквално на целата трибина завладеа молк. Сите гледале во нив двајца и очекуваа реакција – изјавил изворот кој се нашол на лице место.

– Набрзо пријателите на Душко го известиле дека во непосредна близина е Врањеш, но Тошиќ само климнал со главата без да се заврти на местото каде тој седел. Во еден момент тие двајца се погледнаа во очи, што се чинеше дека во секој момент ќе се пресметаат – раскажал изворот.

Како што вели очевидецот, Врањеш цело време му се смеел во лице, додека Душко не ја криел нетрпеливоста кон колегата, а тоа најдобро го покажувало неговото лице. Пријатели кои дошле со Тошиќ изјавиле дека тој цело време внимавал да не забележи неговата ќерка дека е нерасположен, па се трудел да ја забавува.

 

Слични објави

Божиќната песна поради која војната запре на три минути (ВИДЕО)

Слободен печат

Еминем за најтешкиот период од животот: Моето дно требаше да биде смртта

Еспресо

„Имам широк нос, акни и кратки трепки…“ – Елена Ристеска објави запрепастувачка фотографија со порака (ФОТО)

Igor

Лима гола во кревет со ружи кои и ги испратил милијардер, а сите се прашуваат дали има гаќички (ФОТО)

Igor

Албанска пејачка сними спот со ЕКСПЛИЦИТНИ СЦЕНИ во православна црква во Косово! (ВИДЕО)

Igor

Провокативниот изглед на Рита Ора во Португалија (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

деветнаесет − Шестнаесет =

Слични објави

Која е новата госпоѓа Бекам? Никола Пелц, холивудската злобна девојка

Еспресо

Според науката ова е најубавиот маж на светот! (ФОТО)

Еспресо

МЕЛАНИЈА ТРАМП КОРИСТИ ДВОЈНИЧКА? Оваа снимка од Нормандија го докажува тоа! (ВИДЕО)

Igor

Не знаете каде на зимување? Ова е најдоброто луксузно скијачко одморалиште во Швајцарија!

Еспресо

ГО ОТКРИ КЛУЧОТ НА УСПЕШНАТА ВРСКА: Сораја без влакна на јазикот (ФОТО)

Igor

Паника во кралското семејство: Децата изолирани поради коронавирусот!

Еспресо