15.8 C
Скопје
19:02 - 27 февруари, 2024

Ознака : орла мелиса

СветСлајдерСцена

(Фото) Која е Орла Мелиса Слоун позната како бејби ѓавол: Ги демне ѕвездите од Премиер лигата, а веќе уништи животи на неколку фудбалери

Еспресо
Инфлуенсерката на Инстаграм, ѕвезда на Орлифанс, Орла Мелиса Слоун, позната е како „бејби ѓавол“ затоа што ги следи ѕвездите од Премиер лигата. 22-годишниот модел призна...