25.8 C
Скопје
14:28 - 28 мај, 2024

Ознака : критичари

Секојдневие

Брижит Макрон ги воодушеви модните критичари – Вака се облекува вистинска дама! (ФОТО)

Еспресо
Првата дама на Франција добро ги знае правилата за добриот стил… Сината боја е прогласена за водечка боја оваа година. Сите нијанси на сина боја...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Модните критичари ја осудија: Тотално модно промашување на Камила Кабелјо (ФОТО)

Еспресо
Кубанската пејачка Камила Кабелјо неодамна го прослави 23-от роденден… View this post on Instagram What are ur favourite songs from the ?ℴ????ℯ album?? ~ ~...
ЛајфстајлСцена

Мадона го зголеми задникот – Сакала да изгледа како Ким Кардашијан, па направила катастрофа (ФОТО)

Igor
Мадона се врати на музичката сцена со албумот „Madame X“, кој ги подели не само критичарите туку и нејзините тврдокорни фанови, а покрај новите песни...
ЛајфстајлСцена

Мадона го даде своето мислење за обвинувањата против Мајкл Џексон: Им ги затвори устите на критичарите!

Igor
Кралицата на поп музиката Мадона, и покрај згрозеноста на јавноста од неодамнешниот документарец, кој повторно поттикна обвинувања за сексуално злоставување на деца против Мајкл Џексон,...
ЛајфстајлСцена

Музичките критичари ги одбраа најдобрите песни од легендарните „Queen“

Igor
Беше нешто сосема поинакво и посебно кога во далечната 1973 година излезе првиот албум на групата „Queen“. Групата која е формирана во срцето на Англија,...