10.8 C
Скопје
04:57 - 23 мај, 2024

Ознака : тотално

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Модните критичари ја осудија: Тотално модно промашување на Камила Кабелјо (ФОТО)

Еспресо
Кубанската пејачка Камила Кабелјо неодамна го прослави 23-от роденден… View this post on Instagram What are ur favourite songs from the ?ℴ????ℯ album?? ~ ~...
Секојдневие

1 сукња, 5 тотално различни комбинации: Ова парче облека е единственото нешто што ви треба за ова лето (ФОТО)

Igor
Важно е вашата сукња да биде со неутрална боја или дезен и вие сте ја „завршиле работата за оваа сезона“. Погледнете зошто е доволно да...
Лајфстајл

Колку долго треба да трае сексот за жената да биде тотално задоволена?

Igor
Истражувањата докажаа дека просечното траење на сексот е помеѓу 5.5 и 7.5 минути. Но, дали тоа е доволно за жената максимално да ужива во сексот?...