34.8 C
Скопје
14:43 - 24 јуни, 2024

Ознака : модно

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Модните критичари ја осудија: Тотално модно промашување на Камила Кабелјо (ФОТО)

Еспресо
Кубанската пејачка Камила Кабелјо неодамна го прослави 23-от роденден… View this post on Instagram What are ur favourite songs from the ?ℴ????ℯ album?? ~ ~...
Секојдневие

Модно изненадување за почеток на годината: Необична боја која одеднаш започнаа сите да ја носат (ФОТО)

Еспресо
Откако изминатата есен ја одбележа зелената боја во апсолутно сите нијанси, се чини дека модниот свет продолжил да црпи инспирација директно од природата. Модните познавачи...
Сцена

Селин Дион во Париз: Си играше со модата и со нервите на обожавателите! (ФОТО)

Igor
Пејачката титулата „модна икона“ ја сфати многу сериозно…, Не делат само неколку дена од Неделата на модата во Париз, а Селин Дион веќе на големо...