Селин Дион во Париз: Си играше со модата и со нервите на обожавателите! (ФОТО)

Пејачката титулата „модна икона“ ја сфати многу сериозно…,

Не делат само неколку дена од Неделата на модата во Париз, а Селин Дион веќе на големо го започна своето модно шоу на улиците во Париз.

профимедиа

Пејачката во саботата се појави во неколку модни, да не речеме буквално чудни модни креации, кои беа од сосема различни стилови и беа буквално „симнати“ од модната писта.

профимедиа

Од бел чупкаст блуза џемпер со перја, до живописен фустан со прекрасни Miu Miu чевли, па се до розев вечерен фустан со набори на предната страна и црна машна.

профимедиа

Таа промени толку многу стилови, што буквално си поигра со модата, но и со нервите на нејзините обожаватели.

Слични објави

НА СКАЛА ОД 1 ДО 10: Колку се арогантни овие 4 хороскопски знаци?

Igor

Гркинката на евровизија ГО ИСКОПИРА настапот на АНА НИКОЛИЌ: Ана ова го направи уште пред 13 години (ВИДЕО)

Igor

Калиопи се опушти повеќе од што треба? Нашата поп-дива очигледно има проблеми со килограмите! (ФОТО)

Слободен печат

Кетрин Зита Џонс се збогува со Кирк: Веќе ми недостасуваш!

Еспресо

Кортни Лав: 28 долги години без Кобејн – Се уште го гледам како стои на таа обала (ФОТО)

Еспресо

Елена Ристеска со последната објава ќе ве расплаче: „Ќе те погоди како нож во гради кога ќе погледнеш кој е на сликата“ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

пет × 2 =

Слични објави

РАЗОТКРИЕН МАКРОТО НА СРПСКАТА ЕСТРАДА: Познати личности меѓу клиентите!

Igor

Зебра колач готов за 30 минути

Igor

Емина Јаховиќ на 17 години побегнала од дома за Аладин: Погледнете како изгледа нејзиниот прв сопруг! (ФОТО)

Еспресо

НЕ САКААТ ДА СЕ ВРЗАТ: Овие три хороскопски знаци не се за врска

Igor

На копачките напишал „душо“ и го ставил знамето на нејзината земја: Како започна љубовната приказна на Бастијан Швајнштајгер и Ана Ивановиќ (ФОТО)

Еспресо

УЖАСНА ГРЕШКА: Објави СКАНДАЛОЗНО ВИДЕО, интервенирала и полицијата

Igor
MacedonianAlbanianBulgarian