Ознака : играше

Сцена

Селин Дион во Париз: Си играше со модата и со нервите на обожавателите! (ФОТО)

Igor
Пејачката титулата „модна икона“ ја сфати многу сериозно…, Не делат само неколку дена од Неделата на модата во Париз, а Селин Дион веќе на големо...