33.8 C
Скопје
14:25 - 24 јуни, 2024

Ознака : Сукња

СветСлајдерСцена

Стигна одговорот: Еве зошто Бред Пит носеше здолниште на црвениот тепих, одговорот има врска со климатските промени

Еспресо
Актерот во Берлин за премиерата на својот филм се претстави облечен во необично здолниште. Причината е интересна.    View this post on Instagram   A...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ова ретко се гледа: Марија Шерифовиќ во розева сукња! (ФОТО)

Васко Спасоски
Марија Шерифовиќ е позната како пејачка која никогаш не ја менува удобноста за провокативен изглед. На една рака може да се изброи кога таа носела...
Секојдневие

Ја нарекуваат Хулк во сукња: Еве зошто Наталија посакала токму вака да изгледа! (ФОТО)

Еспресо
Нејзиниот изглед привлекува внимание каде и да се појави… Наталија Кузнецова, со потекло од Русија, е една од најпознатите бодибилдерки во светот. Нејзината кариера ја...
Секојдневие

Мини сукња: Како да ја комбинирате за да изгледате ОДЛИЧНО во секоја прилика (ФОТО)

Igor
Секоја жена во својот гардеробер сигурно има барем една сукња. Но, моделот кој сјајно изгледа во сите прилики, без размислување е мини сукњата. Нормално, доколку,...
Секојдневие

Повторно на тронот: Сукња број 1 за наредната сезона (ФОТО)

Igor
Модниот свет со многу измешани емоции размислува за плисираната сукња. Овој модел долго време беше надвор од радарот и се сметаше за застарен. Но сега...
Секојдневие

Враќање на трендот од 90-те во голем стил: Заводливата сукња повторно е хит! (ФОТО)

Igor
Овој модел на сукња одговара на секоја прилика и на секоја градба на тело… Заборавете на шорцевите и фустаните. Во ова парче гардероба мора да...
Секојдневие

1 сукња, 5 тотално различни комбинации: Ова парче облека е единственото нешто што ви треба за ова лето (ФОТО)

Igor
Важно е вашата сукња да биде со неутрална боја или дезен и вие сте ја „завршиле работата за оваа сезона“. Погледнете зошто е доволно да...