17.8 C
Скопје
05:22 - 24 септември, 2023

Мадона го зголеми задникот – Сакала да изгледа како Ким Кардашијан, па направила катастрофа (ФОТО)

Мадона се врати на музичката сцена со албумот „Madame X“, кој ги подели не само критичарите туку и нејзините тврдокорни фанови, а покрај новите песни пристигна и новата контроверзност.

Во екот на подготовките за турнејата, поп дивата ставила импланти на задникот, што ги шокираше сите оние кои присуствуваа на првите проби од концертот.

Шеесетгодишната пејачка посакала да има задник како Ким Кардашијан, што експлицитно му го нагласила на својот хирург, но се чини дека не поминало се така „совршено“.

„Сите мислевме дека приказните за тоа дека Мадона вградила задник се измислени или дека ставила само некои сунѓери со цел тој дел од телото да изгледа поголем, но изгледа дека таа стварно била на операција“, вели извор близок до музичарката.

„Никој нема сила да и каже дека смешно изгледа со вака преголем и чуден задник“, додаде изворот.

View this post on Instagram

Did Madonna get a Kardashian implant???

A post shared by Naughty Gossip (@thenaughtygossip) on

Од друга страна, нејзините фанови го немаат тој проблем, па Мадона остро ја критикуваа на социјалните мрежи, осудувајќи ја нејзината одлука повторно да менува нешто на себе. Најгласни се оние кои се шегуваат со нејзиниот нов задник, нарекувајќи го лажен и обвинувакќи ја пејачката дека била кај погрешен доктор.

„Ова се најлошите импланти кои сум ги видел во животот. Воопшто не изгледа како задникот кој го има Ким Кардашијан – тој, можеби, убаво би и стоел“, „Невкусно и претерано“, „Одвратна баба“ се само некои од критиките за Мадона.

Слични објави

Нема договор, штрајкот во Холивуд продолжува, сценаристите ја напуштаат работата

еспресо

(Фото) Бела Хадид уникатна во новата кампања на „Марк Џејкобс“, позира гола и без коса

еспресо

(Фото) Хедер Локлир, беше секс симбол на Холивуд, а сега го крие лицето од папараците

еспресо

(Фото) Сверина во друштво на мажот со кој ја поврзуваа

Еспресо

Разјаснета смртта на ѕвездата на хит серијата „Еуфорија“: „Ненамерно предозирање со фатална комбинација“

Еспресо

(Видео) Софија Вергара е брилијантна во улогата на Гризелда Бланко, немилосрдната шверцерка на дрога, погледнете го тизерот

еспресо
Се вчитува....