17.8 C
Скопје
13:22 - 27 февруари, 2024

Ознака : фајфер

СветСлајдерСцена

Мишел Фајфер покрај глумата има уште еден талент: Познатата актерка ја воодушеви јавноста! (ФОТО)

Еспресо
Мишел Фајфер, прекрасната актерка на која се сеќаваме по многуте незаборавни улоги, времето во карантин го поминува паметно. Згодната Американка која и во 62-та година...
ЛајфстајлСцена

Мишел Фајфер секогаш има насмевка на лицето, но таа долго време се бори со овој сериозен проблем

Igor
Публиката ја обожава, а Мишел Фајфер сепак се држи на страна. Мишел Фајфер отсекогаш плени со својот совршен стил, а својата слава не ја стекнала...