Ознака : пети

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Комбинација од која ќе ве здоболи главата! Џесика во розево од глава до пети! (ФОТО)

Еспресо
Не постои човек кој беше во нејзина близина а кој не се заврти по неа… Џесика Симпсон се прошета во многу смела розева комбинација од...
Сцена

Во кожа од глава до пети: Оливија Кулпо демонстрира како се носи овој тренд без грешка! (ФОТО)

Igor
Тешко е да се носи овој тренд, а да не се прејде границата на добриот вкус. На неа и појде од рака уште еднаш да...
Секојдневие

Хајди Клум ќе ви објасни како се носи ТЕКСАС од глава до пети (ФОТО)

Igor
На последните неколку појавувања на јавните места, Хајди Клум брилираше во модни креации. И се случи неколку пати овој месец да ги воодушеви критичарите, а...
Секојдневие

Модна лекција од Пенелопе Круз до сите жени: Вака се носи бело од глава до пети (ФОТО)

Igor
Оваа жена е вистинска дива… Прекрасната шпанска актерка Пенелопе Круз се појави на премиерата на својот нов филм „The Wasp Network“ во модна комбинација која...
Секојдневие

Одличен домашен третман за испукани пети (РЕЦЕПТ)

Igor
Џабе ви се лаковите за нокти и модерните сандали, ако вашите пети изгледаат како кора од дрво. Затоа ви предложуваме одличен третман кој ќе го...