Во кожа од глава до пети: Оливија Кулпо демонстрира како се носи овој тренд без грешка! (ФОТО)

Тешко е да се носи овој тренд, а да не се прејде границата на добриот вкус. На неа и појде од рака уште еднаш да воодушеви со стајлингот.

Блогерката Оливија Кулпо е вистински пример како треба да го носите овој тренд без грешка.

Парчињата од кожа се дочекани со големо воодушевување оваа сезона, а монохроматскиот аутфит може многу добро да изгледа ако се искомбинира на вистинскиот начин. Меѓутоа доколку ви се случи и најмала грешка ризикувате да направите вистински моден дебакл.

Со овој стил треба да бидете внимателни, а Оливија тоа маестрално го изведе. Ова заводливо издание одлично и прилега.

Кафената боја е класика која никогаш не излегува од мода и одлично им стои на сите. Изборот на салонки и торби во иста нијанса излезе како полн погодок.

Слични објави

СЕ НЕРВИРААТ ЗА СИТНИЦИ: Овие 5 хороскопски знаци може да полудат за секунда

Igor

И пејачката Лепа Лукиќ во самоизолација поради коронавирусот: Останете во своите домови, сè ќе помине! (ФОТО)

Еспресо

Испиено лице, тенок струк и остри црти на лицето: Сличноста меѓу Донатела Версаче и нејзината ќерка ќе ве шокира! (ФОТО)

Еспресо

ОВАА НИЈАНСА на кармин веќе ја засени црвената – боја која СЕКОЈА ЖЕНА мора да ја има

Igor

Како да престанете да ги грицкате ноктите

Igor

Послушајте ги моделите – Ова се вежбите за совршена позадина (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

девет + оне =

Слични објави

И Никол Кидман не е тоа што беше: Отечена, затегната и пластична – ја нарекуваат Џокер (ФОТО)

Васко Спасоски

Карлеуша со ОВИЕ ФОТОГРАФИИ докажа дека меѓу неа и Душко СЕ Е ВО РЕД! (ФОТО)

Igor

Вдовицата која изгуби милиони поради Инстаграм

Igor

ЗАБОРАВЕТЕ НА ДЕКОЛТЕТО: Нов тренд за истакнување на градите (ФОТО)

Igor

Природа или естетска хирургија? Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како да има 20 години: Ова се најжешките фотки на водителката Берта Додевска (ФОТО)

Igor