15.8 C
Скопје
22:22 - 27 мај, 2024

Ознака : ирина шајк

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Шестгодишната ќерка на Ирина Шајк и Бредли Купер дебитираше на црвениот тепих: Преслатка е, личи на тато!

Еспресо
48-годишниот американски актер и режисер Бредли Купер, кој моментално е зафатен со промоција на неговиот филм „Маестро“, ја донесе својата шестгодишна ќерка од супермоделот Ирина...
UncategorizedВи ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ирина Шајк и Том Брејди пак се заедно: „Уловени“ во автомобил во Мајами, љубовта е разгорена

Еспресо
37-годишниот модел Ирина Шајк повторно е забележана на средба со американската фудбалска ѕвезда Том Брејди (46) во Мајами. За ова пишува Дејли Мејл. Ѕвездата на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Том Брејди и Ирина Шајк завршија со „пријателски односи“: Зошто нивната врска не беше ништо повеќе од тримесечен флерт?

Еспресо
37-годишната манекенка и 46-годишната поранешна ѕвезда на НФЛ завршија со „пријателски“ односи. И Ирина и Брејди остануваат сингл и на пазарот, по разводот на фудбалерот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ирина Шајк и Том Брејди не се веќе заедно: Супермоделката се враќа на бившиот

Еспресо
Кратката романса меѓу Том Брејди и Ирина Шајк, според таблоидот ТМЗ, заврши. Гласините за врската на поранешниот бек и познатата манекенка се проширија летово кога...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ирина Шајк не е единствена во животот на Брејди: „Тој се гледа со различни девојки“

Еспресо
Том Брејди и Ирина Шајк го „урнаа“ интернетот кога се појави веста за нивната „врска“ по разводот на Брејди со супермоделката Жизел Бундхен, но иако...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Не ѝ е лесно на Ирина Шајк: Бредли или Брејди? Со едниот сака да се мажи, ако вториот не ја сфати сериозно врската

Еспресо
Супермоделката Ирина Шајк, наводно, сè уште има надеж дека еден ден ќе се омажи за Бредли Купер, таткото на нејзината ќерка, особено затоа што Том...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ирина Шајк и Бредли Купер никогаш посреќни заедно: На одмор со ќерката во Италија

Еспресо
Супермоделот Ирина Шајк и актерот Бредли Купер заминаа на заеднички одмор во Италија за доброто на нивната заедничка ќерка Леа, пренесува People, повикувајќи се на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ирина Шајк и Том Брејди незаситни еден за друг: Два дена во хотелска соба во Лондон

Еспресо
Супермоделот Ирина Шајк и НФЛ ѕвездата Том Брејди биле „фатени“ во објективите на папараците кога наизменично, еден после друг, го напуштиле хотелот The Twenty Two...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ким Кардашијан против Ирина Шајк: „Ми го копира стилот и ги брка моите мажи“

Еспресо
Бизнисменката и реалити ТВ ѕвезда Ким Кардашијан верува дека Ирина Шајк го копира нејзиниот стил и ѝ ги зема љубовниците, пренесува The Sun, повикувајќи се...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

На Бредли Купер не му се допаѓа новата романса на Ирина Шајк: „Том Брејди може засекогаш да ѝ го украде срцето“

Еспресо
Поранешниот партнер на рускиот супермодел Ирина Шајк, Бредли Купер, се „загрижил“ за новата романса на Ирина со Том Брејди. Покрај тоа, според изворите, актерот е...