Tag : однесување

Свет Слајдер Сцена

Пејачката позната по скандалозното однесување призна: Половина година сум трезна

Еспресо
Пејачката по операцијата на гласните жици гостуваше во емисија во која откри дека сега навистина е трезна. Мајли Сајрус, позната по една од најекстремните трансформации...
Лајфстајл Сцена

ЈА НАПАДНАА: Јелена, лошо влијаеш врз Дара Бубамара!

Igor
Обожавателите на Дара Бубамара започнаа хајка на социјалните мрежи против Јелена Карлеуша. Тие ја обвинуваат дека поради нејзе, нивната омилена пејачка непримерно се однесува на...
Лајфстајл Сцена

НА СИТЕ ИМ Е НЕПРИЈАТНО ОД НИВ: Зошто пријателите ги избегнуваат Меган и Хари?

Igor
Принцот Хари и војвотката Меган се неисцрпна тема на британските таблоиди, а во тоа најмногу придонесуваат со своето кршење на сите кралски правила. Хари е...
Сцена Хороскоп

Како реагирате ПОКРАЈ САКАНАТА ЛИЧНОСТ според хороскопскиот знак

Igor
Дали некогаш сте се запрашале на што се должи вашето чудно однесување кога сте во близина на саканата личност? Делумна одговорност за тоа носи и...
Лајфстајл Сцена

Тој е „најомилениот дечко на Интернет“: Холивудската ѕвезда се посрамоти од коментар (ВИДЕО)

Igor
Безброј пати досега сме слушнале дека е Кијану Ривс „цар“, а сега тоа го потврди и анкетата… Да! Сега тоа е и официјално, бидејќи во...
Лајфстајл

Романтични гестови кои се знаци за тревога

Igor
Во нова врска сте и партнерот ви е претерано романтичен? Можеби е време да ги фрлите розовите очила. Филмовите ни даваат погрешна перцепција дека романтичните...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian