НА СИТЕ ИМ Е НЕПРИЈАТНО ОД НИВ: Зошто пријателите ги избегнуваат Меган и Хари?

Принцот Хари и војвотката Меган се неисцрпна тема на британските таблоиди, а во тоа најмногу придонесуваат со своето кршење на сите кралски правила.

Хари е доста далеку во линијата за тронот и е свесен дека шансите да стане крал се речиси невозможни, па затоа и не се грижи многу за своето јавно однесување, особено откако се ожени со поранешната актерка, Меган Маркл.

Наводно, нивните пријатели веќе не ги повикуваат на настани бидејќи не ги почитуваат најосновните правила, како што е разделеното седење. На вакви настани партнерите седат еден спроти друг, но Меган и Хари освен што се еден до друг, често се бакнуваат и се допираат, а тоа се смета за непристојно во високите сталежи.

Слични објави

Па, дали е ова можно? Нема да си верувате на ушите и очите! Слушнете каква песна и спот ни доаѓаат од Струмица (ВИДЕО)

Igor

Блејк Лајвли со драстичната промена, ги збуни фановите! (ФОТО)

Еспресо

Памук кифли

Igor

На секси мисицата ѝ испаднало бикинито додека се пресоблекувала на плажа, ја „фатиле” како од мајка родена (ФОТО)

Igor

Каква Рита Ора, каква Дуа Липа: Погледнете ја како изгледа оваа албанска пејачка (ФОТО)

Igor

Луѓето прашуваат дали е реална: Анастасија е најубавата Русинка во светот? (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

19 + 5 =

Слични објави

„Изгубената“ песна на ФРЕДИ МЕРКЈУРИ објавена 28 години по неговата смрт

Igor

За позата 69 знаат сите, но дали сте ја пробале позата 70?

Igor

Џенифер Лопез има двојничка: Сличноста меѓу оваа девојка и пејачката е неверојатна! (ФОТО)

Igor

Ана Николиќ со новото момче фатена во Скопје! Раста полудел кога дознал! (ФОТО)

Igor

Кајли Џенер ги почасти следбениците со секси фотка во чест на заминување на 2019 (ФОТО)

Еспресо

Идрис Елба обвинет од јавноста дека лаже за неговото заразување со коронавирусот!

Еспресо