20.8 C
Скопје
21:56 - 19 мај, 2024

Ознака : лелја

БалканСлајдерСцена

Колегата на Лејла Кашиќ за Рамбо Амадеус: „Најмалку што треба да направи е да ѝ се извини, однесувањето му беше непристојно!“

Еспресо
Лејла Кашиќ го обвини Рамбо Амадеус за сексуално вознемирување на крајот на снимањето на емисија на 10 март во Херцег Нови. Авторот и уредникот на...