19.8 C
Скопје
05:16 - 20 јули, 2024

Тој е „најомилениот дечко на Интернет“: Холивудската ѕвезда се посрамоти од коментар (ВИДЕО)

Безброј пати досега сме слушнале дека е Кијану Ривс „цар“, а сега тоа го потврди и анкетата…

Да! Сега тоа е и официјално, бидејќи во големата интернет анкета токму „Џон Вик“ е прогласен за најомилениот дечко на Интернет!

Не се мисли само на тоа дека сите припаднички на поубавиот пол би сакале да го наречат своја посилна или поубава половина, туку и на тоа дека Кијану Ривс со своето однесување и постапки го заслужи почитувањето од сите.

Кога новинарката на премиерата „Приказни за играчките“ тоа и го соопшти, тој се збуни, се посрамоти, а потоа и се насмеа, изјави дека тоа е „блесаво“, но дека ја цени позитивноста и започна да зборува за филмот „Џон Вик“.

И тоа не му е прв пат да не знае да прими комплимент.

Погледнете го прво ова видео:

А еве уште едно интервју во кое исто така се посрамоти:

Слични објави

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо
Се вчитува....