Тој е „најомилениот дечко на Интернет“: Холивудската ѕвезда се посрамоти од коментар (ВИДЕО)

Безброј пати досега сме слушнале дека е Кијану Ривс „цар“, а сега тоа го потврди и анкетата…

Да! Сега тоа е и официјално, бидејќи во големата интернет анкета токму „Џон Вик“ е прогласен за најомилениот дечко на Интернет!

Не се мисли само на тоа дека сите припаднички на поубавиот пол би сакале да го наречат своја посилна или поубава половина, туку и на тоа дека Кијану Ривс со своето однесување и постапки го заслужи почитувањето од сите.

Кога новинарката на премиерата „Приказни за играчките“ тоа и го соопшти, тој се збуни, се посрамоти, а потоа и се насмеа, изјави дека тоа е „блесаво“, но дека ја цени позитивноста и започна да зборува за филмот „Џон Вик“.

И тоа не му е прв пат да не знае да прими комплимент.

Погледнете го прво ова видео:

А еве уште едно интервју во кое исто така се посрамоти:

Слични објави

Перверзно скапо: Кајли и Крис се сликаа во приватниот авион и се пофалија со торби од 280.000 евра (ФОТО)

Igor

Леди Гага му била само ПАРАВАН? Бредли Купер во врска со АТРАКТИВНАТА глумица!

Igor

СЕ СТРАВУВА ДЕКА ЗАСЕКОГАШ ЌЕ ГО ЗАГУБИ ВИДОТ: Мел Б префрлена во болница!

Igor

И ТОА СЕ СЛУЧИ, Русин и Косовка со заедничка песна (ВИДЕО)

Igor

Анастасија откри каде ужива дома: Малкумина го виделе овој дел од куќата на Цеца Ражнатовиќ (ФОТО)

Igor

Пас­трмка во сос од до­мати

Igor

Остави Коментар

девет + шест =

Слични објави

Колку луѓе работат за кралицата Елизабета? Таа има свој човек-будилник, личен сечач на месо и уште многу луѓе со уникатни професии

Еспресо

Едвај ги сокри брадавиците! Инстаграм ќе ги забрани жешките фотки на старлетата Ана? (ФОТО)

Igor

Се дружи со овците и кокошките: Сандра Африка „избега“ во село! (ФОТО)

Васко Спасоски

Нивес Целзиус во самоизолација учи да вози велосипед – Имам две леви нозе! (ВИДЕО)

Еспресо

Поради личните особини овие 3 хороскопски знаци НАЈТЕШКО ја наоѓаат својата љубов

Igor

КЕВИН СПЕЈСИ ВО БЕЛГРАД! Вечераше со фамилијата Ѓоковиќ

Igor