34.8 C
Скопје
15:27 - 24 јуни, 2024

Ознака : драстично

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Се обрати принцот Хари преку видео: „Нашиот живот драстично се промени“

Еспресо
Принцот Хари (35) се обрати преку видео порака во пресрет на отворањето на Меѓународните воени параолимписки игри (Invictus Games) 2020, кои требаше да се случат...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Сека Алексиќ непрепознатлива: Пејачката драстично ослабе (ФОТО)

Еспресо
Со објавата на Инстаграм Сека мами воздишки кај посилниот пол, а ниту жените не изостанаа кога станува збор за коментарите… Српската пејачка Сека Алексиќ на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Принцот Вилијам загрижен за Кејт Мидлтон: Драстично пропаѓа, секој ден е се послаба! (ФОТО)

Еспресо
Војвотката од Кембриџ се исцрпува со напорната работа и се повеќе ги прескокнува оброците… Кејт Мидлтон драстично пропаѓа, секој ден е се послаба, а нејзиниот...
ЛајфстајлСцена

Хурем драстично го промени изгледот: Омилената турска актерка е непрепознатлива (ФОТО)

Igor
Фотографиите ги објави на својот Инстаграм… Актерката Мерием Узерли, која ја паметиме по улогата на Хурем во турската серија „Сулејман Величествениот“, го промени изгледот и...
ЛајфстајлСцена

КАКВА ПРОМЕНА! Адел драстично ОСЛАБЕ, за новиот изглед коментира ЦЕЛ СВЕТ (ФОТО)

Igor
Новиот фантастичен изглед Адел го прикажа на промоцијата на концертот на „Spice Girls“ на Вембли стадионот во Лондон. Веста за распаѓањето на тригодишниот брак на...
ЛајфстајлСцена

До непрепознатливост! Сиара драстично го промени изгледот! (ФОТО)

Igor
Кога ќе ја видите фотографијата од новата фризура, веројатно не би можеле да погодите за кого се работи… Познатиот холивудски фризер Цезар ДеЛеон Рамирез ја...