КАКВА ПРОМЕНА! Адел драстично ОСЛАБЕ, за новиот изглед коментира ЦЕЛ СВЕТ (ФОТО)

Новиот фантастичен изглед Адел го прикажа на промоцијата на концертот на „Spice Girls“ на Вембли стадионот во Лондон.

Веста за распаѓањето на тригодишниот брак на Адел и бизнисменот Сајмон Конеки, на кој му претходеше врска долга седум години, беше како гром од ведро небо.

Некои изјавија: „Па добро, нема повеќе љубов“, а други беа многу непристојни кон музичката ѕвезда префрлувајќи и дека ослабела па го оставила мажот.

Тајната за трансформацијата на Адел е многу едноставна – пилатес на кој одела со пријателката, сопругата на Роби Вилијамс, Ајда Филд.

Слични објави

Кејти Холмс ја откри тајната која сите сакаат да ја знаат!

Igor

Во време на страв од коронавирусот руска манекенка ја шокираше јавноста: Смртта на дел од човештвото е добра за нашата планета!

Еспресо

Познатата турска актерка сподели фотографија од минатото, како таа изгледала пред 28 години (ФОТО)

Igor

Шарлиз Терон во вамп издание: Во црно од глава до пети (ФОТО)

Igor

„Мењам козу“: Најдоброто од „Еден на Еден“ овој викенд! (ВИДЕО)

Еспресо

Изгоре имотот на Расел Кроу! (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

12 + четиринаесет =

Слични објави

Изгледа многу болно: Мартин од „Некст Тајм“ со длабока исекотина по неговото лице (ФОТО)

Igor

Сауна, подно греење, а креветот полуксузен од дома! Ѕирнете во автобусот за турнеи на Џастин Бибер (ФОТО)

Еспресо

Џенифер Лопез ја извади периката – Фановите останаа без зборови (ФОТО)

Еспресо

Се избричил првпат по 10 години, сопругата останала шокирана! (ВИДЕО)

Еспресо

Неверојатно вкусен шејк од банана и чоколадни колачиња (РЕЦЕПТ)

Igor

Интервју со Зоран Радомировиќ – Шваба: Сакам кога луѓето не знаат кој сум ни со што се занимавам

Еспресо