Хурем драстично го промени изгледот: Омилената турска актерка е непрепознатлива (ФОТО)

Фотографиите ги објави на својот Инстаграм…

Актерката Мерием Узерли, која ја паметиме по улогата на Хурем во турската серија „Сулејман Величествениот“, го промени изгледот и ги воодушеви фановите.

Имено, својата долга коса драстично ја скрати и сега носи боб фризура. Освен тоа, неодамна ја промени и бојата на косата, па така таа сега е бринета.

Фотографиите ги објави на својот Инстаграм и доби бројни лајкови и комплименти.

„Прекрасна“, „Совршенство“, и пишуваа воодушевените фанови.

Погледнете ја „новата“ Хурем…

Слични објави

Се омажи една од најубавите спортистки – Ива Стојковска, премиерот Зоран Заев беше гостин (ФОТО)

Igor

После гласините дека се разведува, оваа фотографија кажува сè за односот помеѓу Северина и Игор

Еспресо

КЕТО ИСХРАНА: Кои намирници се дозволени во дневното мени?

Igor

Гитарата што ја поседувале легендите на „Битлси“ проценета на неверојатни 400.000 фунти

Еспресо

4 грешки на мажите кои добриот секс го претвораaт во лошо искуство

Igor

Ветерот и ја дувна кошулата, па и летнаа градите (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

5 × оне =

Слични објави

Потребно е САМО ЕДНО НЕШТО за Кејт да биде ослободена од кралските обврски: Еве за што се работи!

Igor

Сексуалната желба се враќа и со чај

Igor

Емили Ратајковски позираше без градник (ФОТО)

Igor

Брајан Кокс: Сестрата на кралицата Елизабета ме пипкаше кога имав 23 години!

Еспресо

Вељко Ражнатовиќ со фото најави ВАЖЕН НАСТАН, но откри и важен детаљ од ЛУКСУЗНИОТ ДОМ на Дедиње (ФОТО)

Igor

Провокативната Кајли Џенер во минијатурно бикини ги рашири нозете, па ја спушти раката на незгодно место (ФОТО)

Еспресо