35.8 C
Скопје
11:58 - 18 јули, 2024

До непрепознатливост! Сиара драстично го промени изгледот! (ФОТО)

Кога ќе ја видите фотографијата од новата фризура, веројатно не би можеле да погодите за кого се работи…

Познатиот холивудски фризер Цезар ДеЛеон Рамирез ја трансформираше Сиара во плавуша и се пофали со добро обавената работа на својот Инстаграм профил.

Пејачката оваа промена ја посака за спотот за својата нова песна „Set“, а многу нејзини обожаватели во коментарите открија дека речиси не ја ни препознале, но дека многу им се допаѓа промената.

Сепак, пред неколку часа Сиара на својот Инстаграм профил објави и фотка од Кан на која има долга црна перика која сјајно и се вклопила во нејзиниот каубојски аутфит.

View this post on Instagram

Cowgirl in Cannes.

A post shared by Ciara (@ciara) on

Се чини дека пејачката својата фризура ја смета за моден додаток кој може да се усогласи со аутфитот, но да признаеме трансформациите одлично и прилегаат.

Слични објави

Анџелина Џоли го моли Бред Пит: „Прекини ги судските случаи“

еспресо

Ќерката на шеикот од Дубаи го остави сопругот преку Инстаграм: „Драг мажу, додека си зафатен со други жени…“

еспресо

Мајката на Шенен Доерти ја прекина тишината, за првпат по смртта на нејзината ќерка: Невозможно е да се прочита без солзи

еспресо

Нови детали за врската на Џони Деп со Русинката: „Не сакаат етикети на дечко и девојка“

еспресо

(Видео) „Камен“ пијана ја пее американската химна пред полн стадион: Пејачката призна и најави лекување против порокот

еспресо

(Фото) Голема прослава во семејството Ѓоковиќ: Братот на Новак го слави 29. роденден

еспресо
Се вчитува....