20.8 C
Скопје
02:15 - 18 јуни, 2024

Ознака : граници

СветСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) ДАМИАНО ДАВИД СО КРВАВО ЛИЦЕ: Фронтменот на италијанската рок-група „Måneskin“ лежи соборен на под

M.Р.
Контроверзниот италијански пејач Дамиано Давид, кој ги полуде своите обожаватели ширум светот по победата на Евровизија со групата „Måneskin“ постојано ги поместува границите на нивните...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кај Ријана нема граници кога станува збор за сексапилот (ФОТО)

Еспресо
Ријана е апсолутна кралица на сексапилните фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи,  едноставно се што таа ќе направи е вистински погодок – од музика,...