22.8 C
Скопје
17:11 - 30 мај, 2024

Ознака : папараците

СветСлајдерСценаФилм и ТВ

ФОТО: Ѕвездата на „Game of Thrones“ од 15 години боледува од клиничка депресија – Папараците ја фотографирале на улица, но само малкумина ја препознале!

Еспресо
Ѕвездата од „Game of Thrones“ била уловена од папараците додека се шетала во лежерно издание, во кое многумина не ја препознале. Британската актерка Лена Хиди...
СветСлајдерСцена

ФОТО: Елен Деџенерис за првпат видена во јавноста по тешките обвинувања за злоставување на вработените – Сега е пристојна дури и со папараците

Еспресо
Елен Деџенерис во последните месеци се соочи со грозоморни обвинувања на своја сметка, а и покрај тоа пред неколку дена ја освои наградата „People’s Choice“...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кејт Мидлтон бледа и испиена по скандалот во кралството (ФОТО)

Еспресо
Војвотката од Кембриџ Kејт Мидлтон вчера наполни 38 години, но роденденот остана во сенка поради скандалот откако Меган Маркл и принцот Хари одлучија да се...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Жени уживаjте! Кијану Ривс ги соблече гаќите на плажа, а папараците го уловија (ФОТО)

Еспресо
Актерот Кијану Ривс за новогодишните празници одлучил да оди на патување со својот мотор за кој е општо познато дека го обожава. Целосно сам, Кијану...
ЛајфстајлСцена

Непрепознатлива: Папараците ја уловија без шминка (ФОТО)

Igor
Ким Кардашијан изгради бренд врз основа на својот физички изглед, така што ретки се приликите кога таа негде се појавува без шминка. Ким и нејзиниот...
ЛајфстајлСцена

Новото момче на Ирина Шајк – Папараците ги уловија нивните прегратки (ФОТО)

Igor
33-годишната Ирина Шајк изгледа лесно го преболе раскинувањето со американскиот актер Бредли Купер (44). Папараците во Њујорк ја уловија во друштво на маж со кого...