9.8 C
Скопје
01:42 - 15 април, 2024

Ознака : бледа

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кејт Мидлтон бледа и испиена по скандалот во кралството (ФОТО)

Еспресо
Војвотката од Кембриџ Kејт Мидлтон вчера наполни 38 години, но роденденот остана во сенка поради скандалот откако Меган Маркл и принцот Хари одлучија да се...