Новото момче на Ирина Шајк – Папараците ги уловија нивните прегратки (ФОТО)

33-годишната Ирина Шајк изгледа лесно го преболе раскинувањето со американскиот актер Бредли Купер (44).

Папараците во Њујорк ја уловија во друштво на маж со кого разменувала интимни прегратки, односно Алек Максвел, креативниот директор на британскиот „Вог“.

принтскрин

Ирина со себе ја носела и ќерката Леа, заедничкото дете со Бредли Купер, која додека си играла Ирина и Алек ја искористиле приликата да разменуваат нежности.

принтскрин

„Њујорк тајмс“ пишува дека наводно Алек е во врска со Едвард Енинфул, главниот уредник на британскиот „Вог“.

принтскрин

Без оглед на тоа, фотографиите на кои тие се мошне блиски, поттикнаа лавина од коментари.

Слични објави

СЛОБОДЕН ПЕЧАТ – ИНТЕРВЈУ СО РАСТА: Раперот одговори во какви односи е со Ана Николиќ и откри дали таа ќе дојде на концертот во Скопје! (ВИДЕО)

Igor

Во бременоста дојде до дури 110 килограми: Џесика Симпсон успеа да се врати во топ форма, а нејзиниот тренер открива како! (ФОТО)

Еспресо

Дерматолозите советуваат: Лицата со проблематична кожа да го исфрлат шеќерот

Igor

Глумицата претерала со операциите: Таа сега е непрепознатлива!

Igor

Интересен и поинаков – Појадок во чашка полна витамини, пробајте го задолжително!

Igor

ПОДОБРО ПРЕМОЛЧЕТЕ: Овие нешта не ги кажувајте пред вашиот партнер

Igor

Остави Коментар

деветнаесет + 12 =

Слични објави

Погледнете како да го поправите патентот за секунда само со помош на вилушка и уште 28 неверојатни трикови! (ВИДЕО)

Еспресо

Пријанка Чопра со деколте до папок ги остави сите занемени! (ФОТО)

Еспресо

Стивен Кинг за коронавирусот: Како никој не ја предвиде епидемијата? За ова веќе имам пишувано!

Еспресо

Сексуалната желба се враќа и со чај

Igor

Видео хороскоп 19.09.2019 четврток

Igor

По триумфот на SAG наградите може ли филмот „Паразит“ да дојде и до Оскар?

Еспресо