23.8 C
Скопје
15:21 - 28 мај, 2024

Модна икона на црвениот тепих, а на улица не би ја препознале! (ФОТО)

Блејк Лајвли и нејзиниот сопруг Рајан Рејнолдс се фатени од папараците додека биле на опуштена прошетка.

Актерката која е позната по високите потпетици, а особено сака да носи штикли од Кристијан Лабутин, многумина изненади со ова издание во кое прошета низ улиците на Њујорк.

профимедиа

Црните тренирки ги комбинирала со маица и црни длабоки патики. Врз тоа облекла маслинесто зелена јакна и капа во истата боја, а целиот изглед го надополнила со шал.

профимедиа

Иако многумина биле воодушевени што ја виделе актерката во вака лежерно и опуштено издание, имало и такви кои рекле дека не успеале да ја препознаат, бидејќи се навикнале на нејзиниот беспрекорен изглед на црвениот тепих.

„Со ова покажа дека е една од нас, обична жена, без комплекси“, гласел еден од коментарите.

На трети не им се допаднала, па коментирале дека изгледа премногу опуштено и дека со овој стил потсетува на бездомничка.

профимедиа

Слични објави

(Видео) Исплива снимка од средбата на Северина и Јелена Карлеуша: ЈК ја изигнорирала, ова никогаш нема да ѝ го прости!

Еспресо

„Нова тура, нова авантура“: Никола Роквиќ откри што прави по враќањето од Егина

Еспресо

(Фото) Дарко Лазиќ чека трето дете! Се појави фотографија, пејачот го гали трудничкиот стомак на сопругата

Еспресо

(Фото) Принцезата Шарлин од Монако конечно насмеана, Алберт ѝ плаќа: Ги покажа децата

еспресо

Лепа Лукиќ напиша тестамент: Еве кому го остава богатството, но под еден услов

еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша во јавност, го спомна и Душко: Погледнете како изгледа среде разводната треска 

еспресо
Се вчитува....