21.8 C
Скопје
02:03 - 16 јули, 2024

Пејачката ја офарба косата и речиси е непрепознатлива (ФОТО+ВИДЕО)

Славната пејачка Тејлор Свифт со години има речиси иста фризура и со косата не експериментира многу.

Меѓутоа, сега за потребите на снимањето на спотот „You need to calm down“,  ја офарба косата, па така доби розева, виолетова и сина боја на нејзината глава.

Шишките исто така ги промени, па сега има т.н. pin-ap шишки до половина чело.

Тејлор песната ја посвети на LGBT заедницата. Во спотот се појавуваат бројни познати личности како Кети Пери, Елен Деџенерис и Рајан Ренолдс.

Многу статисти исто така беа претворени во познати дами од музичката сцена, на кои она на овој начин сака да им одаде почит за се што работат.

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....