18.8 C
Скопје
22:17 - 25 мај, 2024

Ознака : смело

ЛајфстајлСцена

Речиси непрепознатлива: Селин Дион во вакво смело издание досега не сте ја виделе (ФОТО)

Igor
Во ново издание, популарната пејачка е речиси непрепознатлива. Многумина коментираа дека во волку смело издание досега не ја виделе, но дека новата фризура опасно добро...
ЛајфстајлСцена

Смело позираше во фустан кој ништо не и препуша на фантазијата (ФОТО)

Igor
Славната манекенка изгледа фантастично, а неа воопшто не и е срам да облече фустан кој повеќе открива отколку што покрива. Така беше и овој пат...