Смело позираше во фустан кој ништо не и препуша на фантазијата (ФОТО)

Славната манекенка изгледа фантастично, а неа воопшто не и е срам да облече фустан кој повеќе открива отколку што покрива.

Така беше и овој пат кога се појави на промоцијата на еден козметички бренд.

Foto: Getty/Pascal Le Segretain / Staff

Фустанот за кој се определи Емили Ратајковски има изразено отворено деколте, отворен грб и многу е краток. Од фустанот од едната страна се спуштаат реси, што кројот го прави особено интересен.

Foto: Getty/Pascal Le Segretain / Staff

Овој фустан на неа стои совршено.

Погледнете и сами, па пресудете!

Слични објави

Албанска пејачка сними спот со ЕКСПЛИЦИТНИ СЦЕНИ во православна црква во Косово! (ВИДЕО)

Igor

Сензуална и софистицирана нова лимитирана колекција на Ивана Кнез

Igor

„Викнете доктор“: Нивес Целзиус ги сликаше градите од птичја перспектива (ФОТО)

Васко Спасоски

ПОБЕДНИКОТ на Евровизија веќе СЕ ЗНАЕ? Еве што велат обложувалниците

Igor

Владо Јаневски ќе им пее на скопјанките за 8 Mарт!

Васко Спасоски

Хороскопски знаци со кои ќе доживеете најдобра летна авантура

Igor

Остави Коментар

3 × два =

Слични објави

Без грешка: Емили Ратајковски прошета во фустан со кој привлече погледи (ФОТО)

Igor

Сопругот на Селма Хаек за роденден ѝ заби торта во лице (ВИДЕО)

Igor

Шарлиз Терон: Никогаш немав желба да се омажам, немам ниту денес

Еспресо

Маска од авокадо која и го враќа животот на уништената коса

Igor

ПЕЈАЧКАТА ШОКИРА: Спијам со мајка ми, се дружам со принцот Хари…

Igor

Направете сами чоколадо од проверени состојки

Igor