Речиси непрепознатлива: Селин Дион во вакво смело издание досега не сте ја виделе (ФОТО)

Во ново издание, популарната пејачка е речиси непрепознатлива. Многумина коментираа дека во волку смело издание досега не ја виделе, но дека новата фризура опасно добро и стои.

Селин на својот профил на Инстаграм сподели неколку фотографии со новата фризура и целосно нетипичниот стајлинг за неа.

Веруваме дека се работи за перика, но секако дека за вака драстична промена и била потребна храброст.

Иако таа наполни 51 година, на оваа фотографија воопшто не се забележува тоа.

Слични објави

Еднојајчени близначки, мажени за еднојајчени близнаци, заедно очекуваат бебиња

Еспресо

Овошна торта без печење! Под итно да ја подготвите за вашите најблиски! (ФОТО)

Igor

ГОЛИ ДЕВОЈКИ И ЧУДНИ ГОСТИ: Кралот на Инстаграм приреди несекојдневна журка

Igor

Дали смеете да го користите млекото за сончање кое ви останало од лани?

Igor

Џенифер Лопез растури со танцот околу шипката: Погледнете како се подготвувала (ВИДЕО)

Igor

Принцезата Дијана за време на бременоста од Чарлс криела голема тајна (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

1 + 12 =

Слични објави

Новата песна „Јави се“ на Мите Стоилков, ќе ви разбуди љубовни спомени! (ВИДЕО)

Igor

ЖЕСТОКИ, НО ВНИМАТЕЛНИ: Никој не би погодил со кој хороскопски знак е најдобро да сте во врска

Igor

ХАЈДИ КЛУМ: Костимите кои ја направија кралица на Халовин (ФОТО)

Igor

Ова хит-видео мора да го погледнете: Елен на комичен начин ѝ го честиташе роденденот на Џенифер Анистон

Еспресо

Видео хороскоп 24 јули 2019, среда

Igor

Џони Штулиќ: Не ми недостига Југославија, подобро ќе беше да се занимавав со бадминтон

Еспресо