Ознака : планира

Лајфстајл Сцена

Кетлин Џенер планира дете со речиси 50 години помладата девојка

Igor
Поминаа речиси четири години откако олимпиецот Брус Џенер „се претвори“ во Кетлин Џенер, а денес, се чини, го живее својот сон. И тоа толку силно...