10.8 C
Скопје
04:40 - 23 мај, 2024

Ознака : трансродова

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлЛокумчеСлајдерСтил

(Фото) Трансродова убавица ја освои титулата Мис Холандија: Ќе се бори за престижната титула Мис Универзум

Еспресо
За прв пат во историјата, трансродова жена победи на натпревар за убавина во Холандија. Сега таа ќе се бори за титулата „Мис Универзум“. Станува збор...
ЛајфстајлСцена

Кетлин Џенер планира дете со речиси 50 години помладата девојка

Igor
Поминаа речиси четири години откако олимпиецот Брус Џенер „се претвори“ во Кетлин Џенер, а денес, се чини, го живее својот сон. И тоа толку силно...