Кетлин Џенер планира дете со речиси 50 години помладата девојка

Поминаа речиси четири години откако олимпиецот Брус Џенер „се претвори“ во Кетлин Џенер, а денес, се чини, го живее својот сон.

И тоа толку силно што се чини дека и на својата 70 годишна возраст размислува за детето, пренесува магазинот Closer.

Кетлин и нејзината 22-годишна девојка Софија Хатчинс, која исто така е трансродова личност, наводно размислуваат да ангажираат сурогам мајка. Џенер има шест биолошки деца и 14 внучиња, но тој за прв пат би станал мајка како жена.

– Кетлин и Софија разговараа за основање на семејство цела мината година. Иако Кетлин има многу деца, таа никогаш не одгледала дете во улога на мајка, а за тоа отсекогаш сонувала, изјави изворот за Closer.

Меѓутоа, децата од семејството Кардашијан- Џенер не го поддржуваат тоа бидејќи сметаат дека Софија создава притисок. Единствена која на својот татко му излезе во пресрет е Ким Кардашијан која и сама доби две деца преку сурогат мајка.

Слични објави

Лени Кравиц доаѓа во Скопје со десет камиони звук и светло

Igor

Гучи има нова мејкап линија и кампања: СОВРШЕНСТВОТО Е ДОСАДНО!

Igor

Ким Кардашијан неколку месеци пред 40-от роденден официјално стана милијардерка

Еспресо

РЕДОСЛЕД на настапите во финалето на Евровизија 2019

Igor

Страствениот бакнеж потврди дека се во врска (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Бугарско-македонската старлета Драгана Спасовска има порака до македонските власти! (ВИДЕО)

Остави Коментар

девет + Шестнаесет =

Слични објави

Блогерката Зорана позира во танга-бикини: Фановите се прашуваат дали повторно има фотошоп? (ФОТО)

Васко Спасоски

Манекенката Кристина Димитријевска им покажа на пријателите како се вежба задник (ВИДЕО)

Igor

Бурна љубовна приказна: Била БИЧУВАНА, присилувана на АБОРТУС, а сега изгледа како вистинската ХУРЕМ СУЛТАН (ФОТО)

Igor

„Мутава со харизма на згазена мачка“: КАРЛЕУША ја нападнала и навредила ќерката на ЦЕЦА

Igor

Ова е возниот парк на Лепа Брена од илјадници евра! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ова е актерката со која Чолиќ се забавувал! Песната „Ноќ ми те дугује“ е посветна на неа! (ВИДЕО)

Igor