Северина подготвена за второ дете? (ФОТО)

Северина Којиќ имаше настап во Књажевац, а како поддршка со неа дојде и нејзиниот сопруг.

Пред настапот, на присутните медиуми им кажала дека се чувствува сјајно, и дека ова е само подготвка за концертот во Белград.

Покрај тоа зборуваше и за кариерата и за својот приватен живот, па призна дека би сакала да има уште едно дете.

Иако веќе таа се оствари во улога на мајка и секој свој слободен момент го поминува со синот Александар, Северина не крие колку ужива во мајчинската улога, па затоа нејзините фанови се уверени дека популарната пејачка би сакала во нејзиниот дом да дојде уште едно бебе.

View this post on Instagram

Imagine… Imagine there's no heaven It's easy if you try No hell below us Above us only sky Imagine all the people Living for today… Imagine there's no countries It isn't hard to do Nothing to kill or die for And no religion, too Imagine all the people Living life in peace.. You may say I'm a dreamer But I'm not the only one I hope someday you'll join us And the world will be as one Imagine no possessions I wonder if you can No need for greed or hunger A brotherhood of man Imagine all the people Sharing all the world… You… You may say I'm a dreamer But I'm not the only one I hope someday you'll join us And the world will live as one John Lennon,1971…❤️#volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina #nyc #losha

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Слични објави

Кајмакоски доби сериозна конкуренција: Неговата поранешна сопруга сними песна и провокативен спот (ВИДЕО)

Igor

Кајли Џенер позира покрај базен, a нејзините фанови велат дека изгледа како глушец! (ФОТО)

Васко Спасоски

Најприближни до совршенство: Ова се најубавите 10 жени на планетата

Igor

Широк дуксер и високи чизми: Пејачката Сара Мејс заборави да облече панталони? (ФОТО)

Васко Спасоски

Хороскоп за 04 ноември, понеделник – Близнаците може да претрпат финансиски штети, на Стрелците ќе им се појават непредвидени трошоци

Igor

Како да ги избегнете постојаните кавги со партнерот? Еве како…

Igor

Остави Коментар

10 − девет =

Слични објави

РОК-ЅВЕЗДАТА ЗА БРАКОТ И ЉУБОВТА: Никогаш нема да ме видите со љубовница

Igor

Нокти како филиграни: Се прават во само неколку потези (ВИДЕО)

Igor

Енди Гарсија вистински шармер и на 63 години – Дали би можеле да го препознаете денес? (ФОТО)

Еспресо

Најпознатата Албанка се „фаќаше“ со момчето покрај базен (ФОТО)

Васко Спасоски

Кори Фелдман ги објави имињата на педофилите во Холивуд и изјави дека тоа е најголемиот проблем во шоубизнисот! (ВИДЕО)

Ивана Стамевска

Раскопчана кошула без градник под неа: Дали ова е најпровокативната фотка на Анастасија Ражнатовиќ? (ФОТО)

Васко Спасоски