33.8 C
Скопје
14:31 - 24 јуни, 2024

Ознака : провокативно

БалканСлајдерСцена

Јелена Карлеуша излезена од базен во провокативна поза ги „полуди“ обожавателите! (ФОТО)

Еспресо
Јелена Карлеуша повторно го „дигна притисокот“ на своите фанови со новите провокативни фотографии. За Карлеуша нема жештина, бидејќи со ќерките Атина и Ника отпатува во...
БалканСлајдерСцена

Сандра Африка во провокативно издание повторно ги зашемети мажите (ФОТО)

Еспресо
Српската пејачка Сандра Африка повторно објави провокативна фотосесија на својот Инстаграм профил… Имено, таа облекла досега невидено бикини во црна боја. Целото бикини е составено...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кајли Џенер и Криси Тиген со провокативни видеа на Инстаграм ги оставија своите фанови без зборови! (ВИДЕО)

Еспресо
Познатите ѕвезди уживаат во сончевите денови и постојано објавуваат видеа како уживаат покрај своите огромни базени во костими за капење. Ријалити ѕвездата Кајли Џенер и...
СветСцена

Беше една од најдобрите лизгачки, а сега снима филмови за возрасни (ФОТО)

Слободен Печат
После Рене Грејси, која неодамна го напушти светот на автомобилизмот за да стане порно актерка, сега се придружи и друга спортистка на оваа индустрија. Станува...
СветСцена

Карди Би после десет години ја „освежи“ својата тетоважа: Седум дена трпев огромни болки! (ФОТО)

Слободен Печат
Откако контроверзната раперка Карди Би (27) неодамна се пофали со тетоважата на грбот, реши да ја освежи и старата тетоважа со паун, која исто така...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

„Само дрско на фин начин“: Актерката Лидија Вукичевиќ објави провокативна фотографија, но пак изгледа дамски! (ФОТО)

Еспресо
Актерката Лидија Вукичевиќ (57) деновите во изолација ги поминува во својот стан во Белград каде најчесто чита книги, а редовно комуницира ѝ им посветува време...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Хали Бери со провокативна фотографија прослави 6 милиони следбеници на Инстаграм!

Еспресо
Прекрасната актерка Хали Бери (53) не престанува да ја интригира јавноста, а со последната објава се надмина самата себе. Бери постојано става интересни фотографии, но...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Легна на кревет и направи провокативна поза: Маја Беровиќ со „искинати“ панталони на задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Маја Беровиќ (32) на социјалните мрежи објави фотографија која веднаш предизвика бура од воздишки кај нејзините машки фанови. Таа очигледно сакала да го скрати...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ги излуди фановите со огромните гради – Сораја објави ново провокативно видео

Еспресо
Сораја Вучелиќ објави ново провокативно видео на Инстаграм. Старлетата, користејќи апликација, се појави во издание на зајачица и заводливо се движеше пред камерата, што беше...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Сораја овој пат потполно ги излуди обожавателите! (ФОТО)

Еспресо
Сораја Вучелиќ сака на своите фанови на Инстаграм да им ја заскокотка фантазијата, а она што многумина го приметиле на една од последните фотографии кои...