24.8 C
Скопје
12:59 - 25 мај, 2024

Ознака : лидија вукичевиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ѕирнете во луксузниот стан на Лидија Вукичевиќ: Топол дом со необичен стаклен камин

Еспресо
Српската актерка Лидија Вукичевиќ има стан во белградската населба Бежанијска Коса, која е дел од општината Нов Белград. Според многумина, нејзиниот луксузен имот е одлично...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Лидија Вукичевиќ и 20 години помладиот партнер се разделија: „Не ја рушете потребата со лаги и измама“

Еспресо
Раскинувањето на врската на убавата српска глумица Лидија Вукиќевиќ и нејзиното 20 години помладо момче ги изненади сите нејзини фанови. Лидија Вукиќевиќ веќе неколку години...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(ФОТО) Лидија Вукичевиќ го смени имиџот: Со новата фризура е непрепознатлива

Еспресо
Актерката Лидија Вукиќевиќ ги изненади фановите на Инстаграм со новата фотографија на која позира со кратка рамна коса, без препознатливите локни. -Каква промена и да...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(ФОТО) Ова се синовите на ЛИДИЈА ВУКИЧЕВИЌ, едниот е пилот, а другиот фудбалер

Еспресо
Актерката Лидија Вукиќевиќ плени со својот изглед и во петтата деценија од животот. Таа е мајка на два сина, Андреј и Давид, кои се нејзиното...
БалканСлајдерСцена

ФОТО+ВИДЕО | Погледнете ја празничната бајка во домот на прекрасната Лидија Вукичевиќ!

Еспресо
Популарната актерка Лидија Вукичевиќ го украси својот дом по повод претстојните празници и ја покажа новогодишната магија која владее кај неа. Лидија празничната атмосфера ја...
БалканСлајдерСцена

ФОТО | Ги влечев како кокошки со мене насекаде: Актерката Лидија Вукичевиќ прозборе за своите синови!

Васко Спасоски
Омилената српска актерка на многу генерации, Лидија Вукиќевиќ од почетокот на својата кариера, првпат се расплака за време на едно интервју. Таа зборуваше за своите...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Доста опуштено: Актерката Лидија Вукичевиќ се соблече гола во салон за убавина! (ФОТО)

Васко Спасоски
Иако длабоко загази во шестата деценија од својот живот, актерката Лидија Вукичевиќ (57) и понатаму важи за една од најзгодните жени на српската јавна сцена....
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Бајковито: Кога ќе видите каде живее Лидија Вукичевиќ, ќе се заљубите во нејзиниот дом веднаш (ФОТО)

Еспресо
Ако некој има дом кој изгледа како некоја убава бајка во Србија, тоа секако е домот на актерката Лидија Вукичевиќ. Познатата српска актерка на својот...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

„Само дрско на фин начин“: Актерката Лидија Вукичевиќ објави провокативна фотографија, но пак изгледа дамски! (ФОТО)

Еспресо
Актерката Лидија Вукичевиќ (57) деновите во изолација ги поминува во својот стан во Белград каде најчесто чита книги, а редовно комуницира ѝ им посветува време...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Омилената актерка на машката популација: Лидија Вукичевиќ гола во џакузи си игра со сапуницата! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Лидија Вукичевиќ сака да ужива во животот, а кога и дозволуваат обврските, таа знае како да се опушти. Актерката овој пат се раскомоти во џакузи,...