Ознака : зашемети

Балкан Слајдер Сцена

Сандра Африка во провокативно издание повторно ги зашемети мажите (ФОТО)

Еспресо
Српската пејачка Сандра Африка повторно објави провокативна фотосесија на својот Инстаграм профил… Имено, таа облекла досега невидено бикини во црна боја. Целото бикини е составено...