Уште едно ПРОВОКАТИВНО ВИДЕО од спалната на Карлеуша (ФОТО+ВИДЕО)

Јелена Карлеуша ја напушти Србија, а на фановите им се пофали како ужива на рајско место во бикини кое едвај ги покрива најинтимните делови. Дека одморот и годи, покажуваат фотките и видеата кои постојано ги објавува.

Пејачката во седечка положба во спалната соба од хотелот каде престојува направи видео снимка која ја прикачи на Инстаграм. Фановите мислат дека ова видео е посветено на некој маж.

принтскрин

Ова е еден од најминијатурните костими за капење кои сме ги виделе.

Жешките сцени не се далеку од еротика, а пејачката само пред неколку дена се пофали со освежување и на својата фризура. Додека се снимала, таа нежно „ги местела“ купачите, преминувајќи со раката по одделни делови од своето тело.

ЈК очигледно вложила многу труд за кадрите од летувањето да изгледаат вака беспрекорно.

Слични објави

Босанската Ким нарача евтина венчаница од интернет! Креацијата од 700 денари на фотки изгледа брутално, ама во живо е фијаско! (ФОТО)

Igor

Јелена Карлеуша: На Душко му дадов безброј нови шанси

Еспресо

Одличен избор: Синди Крафорд и ќерка ѝ Каја во преубави модни комбинации (ФОТО)

Igor

ХАОС ВО СЕМЕЈСТВОТО ЏОГАНИ: Ѝ ја земал песната на ќерка си за да ѝ ја подари на сопругата

Igor

Луна по раскинувањето со Марко се врати на старата љубов – погледнете кој е! (ФОТО)

Слободен печат

Ванда Икарди ја овековечи посетата на Париз со гола фотка под Ајфеловата кула (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

единаесет + 6 =

Слични објави

Евровизија ќе се одржува, но погледнете кога!

Еспресо

Странец, колега или шеф? Со кого мажите и жените најчесто завршуваат во кревет?

Igor

500 жени открија топ 3 секс пози кои ги доведуваат до оргазам

Igor

Снаата на Лепа Брена ги покажа градите па со провокативната фотографија ги скара фановите (ФОТО)

Igor

РАЗГАЛЕНИ ЅВЕЗДИ: Ова се холивудските лица кои имаат НАЈБИЗАРНИ барања и желби

Igor

Коментарот на ЛЕПА БРЕНА под сликата на синот стана вистински интернет-хит (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian