5.6 C
Скопје
04:27 - 19 април, 2024

Ознака : роберт

СветСлајдерСцена

Роберт де Ниро ќе ги запознае сите негови деца со новото бебе: „Ќе го направа тоа…“

Еспресо
Неодамна беше потврдено дека холивудската ѕвезда Роберт де Ниро повторно стана татко, овој пат на 79-годишна возраст. Сепак, веста за актерот наиде на многу контроверзни...
Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печат

(Фото сторија) Љубител на цвеќе, махер за фонтани, фурни и аранжирање: Ве запознаваме со Роберт и неговите ремек-дела

Ј.К.Д
Разговараме со Роберт Ѓоргиев, кој не е само љубител на цвеќиња и природа воопшто, туку тој е и креативец, уметник и занаетчија. – Уште од мал...
ЛајфстајлСцена

УШТЕ ЕДЕН ВО НИЗА! Легендарниот Роберт Де Ниро обвинет за злоставување!

Igor
Чејс Робинсон, поранешната асистентка на Роберт Де Ниро, го обвини актерот за „сексуална дискриминација, непријателско работно опкружување и вознемирување“, а како отштета бара 12 милиони...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Излегува книгата која РОБЕРТ ДЕ НИРО НЕ САКА ДА ЈА ПРОЧИТА – Не знаев дека татко ми е хомосексуалец, мајка ми ми кажа!

Igor
Наредниот месец издавачката куќа „Ricoli“ ќе ја објави книгата за таткото на славниот актер Роберт Де Ниро, поточно за познатиот Роберт Де Ниро постариот. Материјалот...