8.8 C
Скопје
08:27 - 27 февруари, 2024

Ознака : де ниро

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Роберт де Ниро ужива во друштво на 10-месечната ќерка: „Таа им е тетка на внуците, а наскоро ќе станат тинејџери“

Еспресо
Роберт де Ниро (80) позираше со 10-месечната ќерка Гиа и ги воодушеви обожавателите. На новата фотографија, филмската легенда го гали бебето држејќи го во прегратка...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Роберт Де Ниро го загуби судскиот спор, на поранешната асистентка мора да ѝ плати над милион долари!

Еспресо
Компанијата на познатиот актер Роберт Де Ниро ќе мора да ѝ плати на поранешна вработена 1,2 милиони долари поради обвинувања дека ја навредувал затоа што...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Во жестокото судење на Де Ниро, вмешана сегашната партнерка: „Асистенткава мисли дека ти е жена, ќе си имаш проблем со мене, отпушти ја!“

Еспресо
Продолжува бурното судење меѓу Де Ниро и неговата поранешна асистентка Греам Чејс Робинсон која го тужеше за родова дискриминација и сексуално вознемирување. Судењето се одвива...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Поранешна асистентка на Роберт де Ниро го обвини актерот за сексуална злоупотреба

Еспресо
Откако Де Ниро поднесе тужба против неа во август 2019 година, Робинсон го обвини дека ѝ доделил стереотипни женски работни места. Роберт де Ниро наскоро...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Откриена причината за смртта на внукот на Роберт де Ниро: Се огласи неутешната мајка

Еспресо
Откриено од што починал внукот на Роберт де Ниро. Проговори и неговата мајка Дрина. Внукот на актерот Роберт де Ниро починал како последица на смртоносен...
СветСлајдерСцена

Роберт де Ниро ќе ги запознае сите негови деца со новото бебе: „Ќе го направа тоа…“

Еспресо
Неодамна беше потврдено дека холивудската ѕвезда Роберт де Ниро повторно стана татко, овој пат на 79-годишна возраст. Сепак, веста за актерот наиде на многу контроверзни...
СветСлајдерСцена

Колешката на Ал Пачино го нарече „напален старец“, заедно со Де Ниро и Мардок: „Антиквитети кои не вредат за парите, а не престануваат да се размножуваат“

Еспресо
Славните постари мажи како што се Руперт Мардок, Ал Пачино, или од калибарот на Роберт де Ниро ја имаат таа вековна традиција да излегуваат со...
СветСлајдерСцена

Девојка се обидела да ги украде божиќните подароци на Роберт де Ниро, глумецот ја фатил „на дело“

Еспресо
Полицијата приведе 30-годишна девојка која се обидела да ја ограби куќата на актерот Роберт де Ниро во Њујорк. Според извесрувањето на американските медиуми, девојката се...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фотогалерија) 18 години Meѓународна ликовна колонија „Де Ниро“ Битола

Н.М
Ликовни уметници од  Виетнам, Мексико, Естонија, Романија, Кина, Србија, Бугарија и Македонија се дел од 18-тото издание на Меѓународна колонија „Де Ниро“ Битола, која што ќе се...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдер

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ОД „ЛИЦЕ МЕСТО“ на ликовната колонија „Де Ниро“ во Битола: СЛИКАРИТЕ ВО ПОЛН ЕЛЕМЕНТ

Ј.К.Д
Меѓународната ликовна колонија „Де Ниро“ и уште една институција со високо реноме, Меѓународно графичко триенале Битола, вчера потпишаа Повелба за збратимување. Потпишувањето на Повелбата се...