20.8 C
Скопје
20:41 - 15 април, 2024

Ознака : де ниро

Филм и ТВ

ПОТВРДЕНО: Дикаприо и Де Ниро во новата драма на режисерот Скорсезе! (ВИДЕО)

Еспресо
Новиот филм на прославениот режисер Мартин Скорсезе ќе го носи насловот „Killers of the flower moon“, а во него ќе ги гледаме легендарните Леонардо Дикаприо...