20.8 C
Скопје
20:43 - 15 април, 2024

Откриена причината за смртта на внукот на Роберт де Ниро: Се огласи неутешната мајка

Откриено од што починал внукот на Роберт де Ниро. Проговори и неговата мајка Дрина.

Внукот на актерот Роберт де Ниро починал како последица на смртоносен коктел од лекови и дрога, потврдија резултатите од токсиколошката анализа и обдукцијата.

Леандро де Ниро Родригез имаше само 19 години, а бил пронајден мртов во стан во Њујорк. До него биле пронајдени кокаин, и неколку видови лекови.

Леандро во неговиот организам имал фентанил, бромазолам, алпразолам, 7-аминоклоназепам, кетамин и кокаин, покажаа резултатите од токсиколошката анализа.

Неговата мајка Дрина де Ниро неодамна се огласи на социјалните мрежи и објави дека некој му продавал апчиња на Леандро кои содржеле фентанил.

„Некој му продавал апчиња со фентанил, иако таа личност знаела дека таблетите ја содржат таа супстанца“, се обрати бесно Дрина упатувајќи бројни пцовки.

Поради смртта на Леонардо уапсена е девојка од 20 години, која му продавала лекови.

Слични објави

(Фото) „Јас се женам, сите се твои!“: Сергеј Трифуновиќ објави фотографијa со татко си и 23 години помладата свршеница

Еспресо

(Видео) „Она кога Саша Поповиќ ќе те вози!“: Постапката на креативниот директор на „Гранд“ предизвика лавина коментари

Еспресо

Се огласи сопругата на Џенан Лончаревиќ по веста за разводот: „Сака да ме исфрли од домот, купи стан за љубовницата“

Еспресо

(Фото) „Прекрасен викенд“: Роберт Билбилов и Лејла Рамковска уживаа во Грција

Еспресо

(Фото) Вељко Ражнатовиќ се расоблече, стомачните мускули во преден план: „Тигарска крв“

еспресо

(Фото) Александра Пријовиќ во Хрватска изнајмила чист луксуз: Хотелот дневно го плаќа 12.000 евра

Еспресо
Се вчитува....