5.8 C
Скопје
02:31 - 21 април, 2024

Ознака : фурни

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печат

(Фото сторија) Љубител на цвеќе, махер за фонтани, фурни и аранжирање: Ве запознаваме со Роберт и неговите ремек-дела

Ј.К.Д
Разговараме со Роберт Ѓоргиев, кој не е само љубител на цвеќиња и природа воопшто, туку тој е и креативец, уметник и занаетчија. – Уште од мал...