Се смирија Бред Пит и Џенифер Анистон

Кога актерот на црвениот тепих го прашаа дали поранешната сопруга ќе му прави друштво на доделувањето на Оскари, тој се насмеа и зацрвени…

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно се во љубовна врска, пишува „Mirror“, а нивните пријатели откриле дека поранешните сопружници се обидуваат да ја вратат љубовта, страста и довербата која ја имале додека биле во брак.

Бред и Џенифер најмалку пет пати биле на љубовен состанок пред историската средба на црвениот тепих, тврдат нивните пријатели. Тие двајца наводно и празниците ги поминале заедно во вилата на Џенифер.

profimedia

– Мислам дека таа никогаш не ни престана да го сака, иако и го скрши срцето кога замина со Анџелина Џоли. И требаше многу време, но се му прости. Тоа е главниот чекор доколку сакате да продолжите понатака, изјавил пријателот на Џенифер.

– Единственото нешто за што зборува е Џенифер. Ја обновија својата романса и не сум ги видел волку среќни веќе неколку години – изјавил колегата на Бред.

profimedia

Кога Бред Пит на црвениот тепих го прашаа дали можеби Џенифер ќе му прави друштво на доделувањето на Оскарите, тој се насмеа и зацрвене, па кажа дека ќе нема придружба. Кога новинарите ја прашаа актерката за врската со Бред, таа имаше веќе подготвен одговор.

– Ова е пресмешно. За што се луѓето зборуваат, низ насмевка кажала Џен.

Слични објави

МЕДОКС НА СТУДИИ, БРЕД ГО НЕМА: Анџелина едвај ги задржа солзите (ВИДЕО)

Igor

Васил Гарванлиев: Евровизиската сцена е предизвик и сон на секој пејач

Кристина Апостолова

Изненадете ги најблиските со сочно похувано пилешко

Еспресо

Елени ги окупирале улиците во село во Италија (ВИДЕО)

Еспресо

ЈА ОБОЖАВАВМЕ ФИБИ, но актерката поради тоа добила сериозно здравствено нарушување

Igor

Кијану Ривс стана ново заштитно лице на Ив Сан Лоран

Igor

Остави Коментар

9 + 3 =

Слични објави

Мачките добро знаат како да се забавуваат и се вистински мајстори за лудории во домот! (ВИДЕО)

Еспресо

Наоми закачи селфи без градник: Ќе се сруши интернетот! (ФОТО)

Еспресо

Рај за авантуристите: Ова е најубавиот природен базен на светот! (ФОТО)

Еспресо

Дневен хороскоп: Денот е одличен за средби со старите пријатели

Еспресо

Страсната афера на Наоми Кембл и Мајк Тајсон! (ФОТО)

Еспресо

Латино бомбата ги РАЗБЕСНЕ фановите со објавата за ураганот Доријан: „ЗАСРАМИ СЕ!“

Igor