Џенифер Анистон објави фотка со кучето, сите гледаат во нејзините нозе (ФОТО)

Џенифер Анистон беше меѓу ретките ѕвезди кои немаа профил на Инстаграм, но откако го отвори, бројот на нејзините следбеници не престанува да расте.

Со првата објава буквално ја блокираше оваа популарна социјална платформа, а оттогаш не престанува да воодушевува со своите симпатични објави.

Овој пат своите интернет пријатели одлучи да ги запознае со кучето Клоди, или како што таа го нарекува, „најдобриот пријател“.

„Најдобриот пријател на жената. Денес го водам Клоди на работа“, напиша актерката покрај фотографијата со својот миленик.

View this post on Instagram

Girl’s best friend… bring Clyde to work day.

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Џенифер е толку популарна на Инстаграм така што нејзината фотографија за само половина час собра повеќе од милион ипол лајкови.

Фановите најмногу ги пофалија нејзините нозе и воодушевувачкиот и младолик изглед на 50 години.

Слични објави

По сексот во базенот, руската убавица се закани дека ќе објави детали од бракот со кралот: „Ќе биде болно“ (ФОТО)

Igor

Рок списанието „Кју“ по 34 години постоење, ќе престане да се печати

Еспресо

Погледнете што направи Лила Филиповска по распитот за случајот „Рекет“ (ВИДЕО)

Igor

Вистинска зимска идила: Бајковити места кои мора да ги посетите барем еднаш во животот!

Слободен печат

Пет хороскопски знаци КОИ БИ ПРОСТИЛЕ НЕВЕРСТВО

Igor

ДЕТЕКТИВИТЕ ОТКРИЈА ШОКАНТНИ ДЕТАЛИ: Еве што е пронајдено во собата на Мајкл Џексон по неговата СМРТ!

Igor

Остави Коментар

Осумнаесет − 13 =

Слични објави

Божји очи: Феномен што може да се види само во Бугарија (ФОТО)

Еспресо

Во кои денови жените се најрасположени за секс?

Igor

Жаре има супер-емисија: Судиската двојка Начески, Николов и пејачката Антониа Гиговска гости во „Еден на Еден“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Коронавирусот го зема данокот: Кралскиот пар ја откажа посетата на БиХ, Кипар и Јордан

Еспресо

Ќерката на Ким Бесинџер и Алек Болдвин нападната и ограбена: Ова се тешки времиња и треба да се чуваме едни со други (ФОТО)

Еспресо

На слава кај Џани: Пејачот им „лепеше“ по 500 евра на своите колеги (ВИДЕО)

Igor