24.8 C
Скопје
15:46 - 28 мај, 2024

Ознака : коментираат

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Карлеуша како секси Црвенкапа, сите коментираат дека се „преполовила“ (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Поради црвената марама на главата пејачката ја споредија со познатиот лик од цртаниот филм. Пејачката Јелена Карлеуша (41) објави фотографија во претесен црвен костим, по...
ЛајфстајлСцена

Ана Николиќ објави провокативна слика од плажа, сите ги коментираат нејзините секси купаќи (ФОТО)

Igor
Вистина е дека ја сликала само половината од долниот дел од телото, но и тоа беше доволно за да поттикне брдо коментари на Инстаграм, каде...
ЛајфстајлСцена

Ники Минаж го објави провокативниот спот, а жешките сцени со згодното момче ги коментираат сите! (ВИДЕО)

Igor
Новиот спот на Ники Минаж стана атракција на интернет, за неколку часа има повеќе од 9 милиони прегледи. Популарната раперка Ники Минаж се врати на...