Ана Николиќ објави провокативна слика од плажа, сите ги коментираат нејзините секси купаќи (ФОТО)

Вистина е дека ја сликала само половината од долниот дел од телото, но и тоа беше доволно за да поттикне брдо коментари на Инстаграм, каде што ја објави фотографијата.

Во последните месеци таа се бори со вишокот килограми и напорно тренира за да ја врати својата завидна фигура. И досега бележи одлични резултати.

Таа под својата објава напиша

– Краток одмор… и се враќам да ве израдувам со нови песни и спотови, порача пејачката.

https://www.instagram.com/p/B1bgdTJCEKS/

Слични објави

Повеќе нема криење! Елена Ристеска и Филип Арсовски блескаа на модната недела (ФОТО)

Igor

Принцот Вилијам: Извинете, јас и Кејт го шириме коронавирусот!

Еспресо

Здраво, Роберт Де Ниро сака да ви каже нешто! (ВИДЕО)

Еспресо

Наоми Кемпбел поради коронавирусот се откажа од голотијата: Познатата манекенка во поинакво издание! (ФОТО)

Еспресо

Кои производи не треба да се замрзнуваат

Igor

Кога ќе ја снема темнината и ќе остане само чиста мелодија: Топ 10 најдобри акустични хард рок песни! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

петнаесет − четиринаесет =

Слични објави

„Пица бебето“ го прослави својот втор роденден! (ФОТО)

Еспресо

Раперот Еминем прогласен за мртов на социјалните мрежи

Еспресо

Колинда во кожњак и фармерки СЕ ОПУШТИ на концертот на „Прљаво Казалиште“ (ФОТО)

Igor

Разголена во базен: Александра Накова го покажа СЕКСИ ЗАДНИКОТ, фановите не можат да го тргнат погледот (ФОТО)

Igor

За добар сон! Манекенката Бојана Нушкова објави фотка во танга-бикини (ФОТО)

Igor

Кејт Мидлтон носи преслатки обетки кои воопшто не се скапи и најверојатно се бижутерија (ВИДЕО)

Еспресо